Kredyt 20 000 złotych na 60 miesięcy.

środa, 20 marzec 2019 at 3:48 pm

Pożyczka zimowa 0% w Alior Banku - nr jeden w rankingu NiskaRata.org.

Kredytobiorca zaciąga kredyt gotówkowy na kwotę 20 000 złotych. Zobowiązanie chce rozłożyć na okres kredytowania wynoszący 60 miesięcy. Sprawdzimy najlepsze oferty kredytu dla takiej kwoty według internetowych rankingów. Najlepsza oferta według rankingów internetowych to kredyt gotówkowy w Alior Banku. Jest to oferta tak zwanej pożyczki zimowej 0%. RRSO dla naszego zobowiązania jeżeli zdecydujemy się na kredyt gotówkowy w tym banku będzie w wysokości 7,12% w skali roku, natomiast oprocentowanie nominalne będzie rzędu 6,90% w skali roku. Bank nie pobiera żadnej prowizji za udzielenie zobowiązania. Każda z rat miesięcznych dla kredytu na kwotę 20 000 złotych na okres 60 miesięcy będzie po 395,08 złotych. Kredyt ten wygeneruje całkowity koszt w wysokości 3 704,86 złotych.

Kredyt gotówkowy online?

poniedziałek, 28 styczeń 2019 at 11:15 am

W przypadku kredytu gotówkowego online mamy do czynienia z kredytem, który jest całkowicie dostępny online. Kredyt online można otrzymać bez wychodzenia z domu czy odwiedzania placówki banku. Według obietnic kredyt online można otrzymać po spełnieniu warunków już w 15 minut. W rzeczywistości wypełnienie wniosku o kredyt zajmuje kilka minut, natomiast pieniądze można otrzymać w ciągu jednego dnia roboczego. Zwykle kredyty takie dają możliwość pożyczenia nawet 200 000 zł, a pieniądze mogą być przeznaczone na dowolny cel. Niektóre banki oferują kredyt całkowicie online tylko swoim klientom (np. Santander Bank Polska).

Kredyt gotówkowy na święta.

piątek, 16 listopad 2018 at 11:04 am

Kredyt gotówkowy jest dziś niezwykle popularny, Polacy sięgają po niego jak tylko potrzebują pomocy finansowej. Podobnie jest w okresie świątecznym, kiedy potrzeba nam więcej pieniędzy niż zazwyczaj, wówczas również możemy sięgać po kredyt gotówkowy i rzeczywiście wiele Polskich rodzin tak postępuje. To dobre rozwiązanie, ponieważ święta to czas radości i spotkania z rodziną a nie zamartwiania się i myślenia o braku pieniędzy, tutaj kredyt gotówkowy może nam dosłownie uratować świąteczny czas. Nim jednak przyjrzymy się bliżej kredytowi gotówkowemu i świętom oraz ich wzajemnym powiązaniom, najpierw spróbujmy zrozumieć, czym jest kredyt gotówkowy, dlatego zapoznajmy się z prostą formułką kredytu gotówkowego a wówczas będzie nam łatwiej pojąć, czym on tak naprawdę jest i jakie może nam przynieść korzyści, bo może nam przynieść naprawdę wiele pozytywnych i ważnych korzyści.