Na ile lat można rozłożyć spłatę kredytu?

piątek, 28 luty 2020 at 11:37 am

Długoterminowe kredyty brane są najczęściej na ambitne cele. Mowa tu nie o podreperowaniu domowego budżetu czy wakacjach w Hiszpanii, a o sprawach takich jak postawienie domu czy zakup nowego samochodu. Wielu osób nie stać na to, by tak pokaźny kredyt spłacić w ciągu dwóch-trzech lat. W takich sytuacjach powodzeniem cieszą się kredyty gotówkowe, których raty są rozłożone na dużo dłuższy okres - nawet do dziesięciu, dwunastu czy dwudziestu lat. Decydując się na taki kredyt, należy jednak rozważyć wszystkie “za” i “przeciw”, bowiem mówimy tu o zobowiązaniu finansowym, który może zbierać swoje żniwo przez znaczną część naszego życia.

Kredyty gotówkowe na bieżące i zaplanowane wydatki.

wtorek, 03 grudzień 2019 at 11:09 am

Podjęcie się kredytu gotówkowego to nie tylko zobowiązanie to również alternatywny sposób zrealizowania jakiegoś osobistego planu. Przy końcu roku wydatki mnożą się jak grzyby po deszczu, dlatego posiadanie środków które mogą nas zabezpieczyć jest bardzo ciekawym rozwiązaniem. Oczywiście nie mówimy o horrendalnych kwotach, które później trudno będzie nam spłacać. Kredytem gotówkowym możemy na przykład sfinansować podróż albo niezbędne środki pomocne w realizacji przyjemnego spotkania towarzyskiego. Tak naprawdę cel na jaki wydamy pożyczone pieniądze nie ma najmniejszego znaczenia wszystko zależy od nas i od naszych potrzeb w danym momencie, zobacz swoje możliwośći i wybierz dobrą ofertę na PortalBankowy.info.

Jak to jest z tymi finansami czyli co wybrać

czwartek, 26 wrzesień 2019 at 09:43 am

Prawda jest taka, że dziś temat finansów jest kluczowy, jeśli chodzi o codzienność. Praktycznie ciągle się go porusza, pod różnym kątem. Jest wiele ciekawych rozwiązań, czy to w kwestiach oszczędności, czy pożyczek, jedyne co to należy wybrać coś korzystnego dla siebie.