Konsolidacja kredytów konsolidacyjnych – podstawy dla kredytobiorcy

środa, 09 maj 2018 at 11:33 am

Przy nadmiernym zadłużeniu rozsądek nakazuje, aby rezygnować stopniowo ze zobowiązań, zacisnąć budżet domowy do granic możliwości i po prostu ochronić się przed negatywnymi konsekwencjami potencjalnego bankructwa. Konsolidacja kredytów gotówkowych to jedna z najciekawszych, stosunkowo prostych metod restrukturyzacji zadłużenia. W artykule ocenisz potencjał konsolidacji. Zobaczysz, na czym polega i w jakich warunkach sprawdza się najlepiej.

Oto kilka wskazówek, jak spłacić dług - na dobre!

wtorek, 06 marzec 2018 at 11:16 am

Dług stał się równie polski jak kiełbasa i wódka. Przeciętne gospodarstwo domowe w naszym kraju ma ponad 6000 zł zadłużenia na karcie kredytowej - i to tylko jeden element układanki. Kiedy dodajesz kredyty hipoteczne, kredyty samochodowe, pożyczki studenckie i dług medyczny zrozumiesz iż to nic dziwnego, że niektórzy mają wrażenie, że toną w długach.

Jakby nie było to wystarczająco trudne, nie jest niczym niezwykłym, biec po kolejne pożyczki, by spłacić dług, tym samym znaleźć się z powrotem w tym samym miejscu wiele lat później.

Nest gotówka na klik w Nest Banku.

wtorek, 16 styczeń 2018 at 11:59 am

Oferty kredytu gotówkowego w Nest Banku.

Nest Bank został założony w 1995 roku jako polski bank uniwersalny. Nazywany jest najmniejszym bankiem w Polsce, przez to że ma brak rozległej sieci dystrybucji. W ofercie banku znajdziemy między innymi propozycję kredytu gotówkowego Nest gotówka na klik. Jedną z zalet tego kredytu jest brak ograniczeń wiekowych. Z oferty może skorzystać każdy. Wniosek możemy złożyć online, a samo ubezpieczenie kredytu nie jest obowiązkowe. Zakres kwot kredytu jakie można pożyczyć w tym banku jest nieco inny od innych ofert jakie można spotkać. Minimalna kwota jaką możemy pożyczyć to 840 złotych, zaś maksymalna jaką bank jest nam w stanie pożyczyć to kwota 29100 złotych. Ilość dokumentów jakie trzeba dostarczyć do banku, aby móc otrzymać kredyt jest dosyć duża. Do banku trzeba udać się z dowodem osobistym. We wniosku trzeba podać adres e-mail, numer telefonu, a także numer rachunku bankowego. Potrzebne nam również będzie zaświadczenie o zatrudnieniu i wysokości zarobków. Kredytobiorca musi przedstawić w banku wyciągi bankowe, jak również pokazać jaki jest jego status mieszkaniowy. Jak widać dokumentów jest dosyć dużo, ale są to dokumenty jakie są ogólnie dostępne i jakie każdy bez najmniejszego problemu może zgromadzić i przedstawić w banku. Ofertę danego kredytu gotówkowego najlepiej sprawdza się na konkretnych kwotach. Sprawdźmy na jakie koszta trzeba se przygotować biorąc kredyt na kwotę 10 tysięcy złotych i na maksymalną kwotę jaką bank jest w stanie pożyczyć, czyli na 29100 złotych.