Wkład własny, a lepsze warunki kredytowania

czwartek, 16 luty 2017 at 10:41 am

Podpisanie umowy kredytowej, szczególnie z bankiem detalicznym to ogromne wyzwanie dla przeciętnego, średnio zarabiającego gospodarstwa domowego. Wkład własny daje jednak dużą nadzieję na obniżenie kosztów długoterminowego zobowiązania. W jaki sposób wkład własny generuje zalety przy nawiązywaniu współpracy z popularnymi pożyczkodawcami? Sprawdź przeniesiony tutaj artykuł i przekonaj się sam.

Przygotowanie do zaciągnięcia kredytu gotówkowego

czwartek, 19 styczeń 2017 at 12:43 pm

Pożyczkobiorca, który pozyskuje kapitał dodatkowy na potrzeby konsumpcyjne znajduje się w stosunkowo skomplikowanej sytuacji. Przed zaciągnięciem kredytu gotówkowego należy bowiem ocenić możliwości spłaty zobowiązania, a to już wymaga podstawowej wiedzy ekonomicznej. Praktycznie każda poważna instytucja pożyczkowa sprawdza klienta w różnorodnych rejestrach dłużników. Chodzi tutaj głównie o Biuro Informacji Kredytowej, a także o Biuro Informacji Gospodarczej. Na czym zatem polega przygotowanie do zaciągnięcia kredytu gotówkowego?

Świadomy wybór kredytu gotówkowego

wtorek, 04 październik 2016 at 4:58 pm

Każdy z nas ma czasem problemy finansowe i wtedy pojawia się konieczność skorzystania z pomocy banku, gdyż jedynie kredyt może nam zagwarantować odzyskanie płynności finansowej. Branie kredytu nigdy nie jest dla nas proste, zawsze wiąże się z obawami, zastanawiamy się, czy podołamy spłacie, dlatego tak ważny jest świadomy wybór kredytu gotówkowego.

Jeszcze kilka lat temu rynek nie obfitował w ciekawe oferty i znalezienie czegoś opłacalnego o dobrych warunkach nie było łatwe. Całe szczęście, że obecnie na rynku kredytowym panuje bardzo duża konkurencja, przez co wzrasta ilość i atrakcyjność ofert, często oferowanych na bardzo korzystnych warunkach dla kredytobiorcy.