« Kredyt gotówkowy na ś… | Strona domowa | Kredyt 20 000 złotych… »

Kredyt gotówkowy online?

poniedziałek, 28 styczeń 2019 at 11:15 am. Użyte znaczniki: , , ,

W przypadku kredytu gotówkowego online mamy do czynienia z kredytem, który jest całkowicie dostępny online. Kredyt online można otrzymać bez wychodzenia z domu czy odwiedzania placówki banku. Według obietnic kredyt online można otrzymać po spełnieniu warunków już w 15 minut. W rzeczywistości wypełnienie wniosku o kredyt zajmuje kilka minut, natomiast pieniądze można otrzymać w ciągu jednego dnia roboczego. Zwykle kredyty takie dają możliwość pożyczenia nawet 200 000 zł, a pieniądze mogą być przeznaczone na dowolny cel. Niektóre banki oferują kredyt całkowicie online tylko swoim klientom (np. Santander Bank Polska).

Kredyt online jest bardzo popularny, gdyż oferuje załatwienie wszystkich formalności online bez wizyty w oddziale banku. Liczba oferowanych kredytów online rośnie z uwagi na popularność tego rodzaju produktu.

Należy jednak pamiętać, że nawet wnioskując o kredyt online należy pamiętać, że konieczne jest przedstawienie takich samych dokumentów jak przy zwykłym kredycie, czyli zaświadczenia lub oświadczenia o dochodach czy wyciągu z banku, do którego przelewane jest wynagrodzenie. Umowa jest podpisywana za pośrednictwem kuriera lub za pomocą wpłaty (tzw. przelew weryfikacyjny), gdzie w tytule przelewu składa się oświadczenie woli o przystąpieniu do umowy. Decydując się na kredyt online można już podczas wstępnej kalkulacji można poznać wysokość raty. W ramach procedury składaniu wniosku online należy przygotować dowód osobisty i odpowiednie zaświadczenie. Następnie należy złożyć wniosek online, aby poznać wstępną decyzję kredytową. W sytuacji, gdy warunki będą odpowiadały klientowi może je zatwierdzić lub odrzucić. Ostatnim krokiem będzie wykonanie przelewu weryfikacyjnego przez nowych klientów lub zalogowanie się do bankowości internetowej oraz zaakceptowanie umowy.

Kredyt online jest wygodną alternatywą dla osób mających problem z dotarciem do placówki bankowej(mieszkających poza miastem czy osoby niepełnosprawne). Oprócz kredytów gotówkowych online w bankach można skorzystać z pożyczek online, gdzie po 30 dniach oddaje się taką samą kwotę. Banki przy udzielaniu kredytów online wciąż wymagają dużo więcej z uwagi na wysokość kwot, jakie przekazują klientom.