« Kredyt gotówkowy onli… | Strona domowa | Zasady przyznawania k… »

Kredyt 20 000 złotych na 60 miesięcy.

środa, 20 marzec 2019 at 3:48 pm. Użyte znaczniki: , , ,

Pożyczka zimowa 0% w Alior Banku - nr jeden w rankingu NiskaRata.org.

Kredytobiorca zaciąga kredyt gotówkowy na kwotę 20 000 złotych. Zobowiązanie chce rozłożyć na okres kredytowania wynoszący 60 miesięcy. Sprawdzimy najlepsze oferty kredytu dla takiej kwoty według internetowych rankingów. Najlepsza oferta według rankingów internetowych to kredyt gotówkowy w Alior Banku. Jest to oferta tak zwanej pożyczki zimowej 0%. RRSO dla naszego zobowiązania jeżeli zdecydujemy się na kredyt gotówkowy w tym banku będzie w wysokości 7,12% w skali roku, natomiast oprocentowanie nominalne będzie rzędu 6,90% w skali roku. Bank nie pobiera żadnej prowizji za udzielenie zobowiązania. Każda z rat miesięcznych dla kredytu na kwotę 20 000 złotych na okres 60 miesięcy będzie po 395,08 złotych. Kredyt ten wygeneruje całkowity koszt w wysokości 3 704,86 złotych.

Pożyczka gotówkowa w Banku Citi Handllowym.

Miejsce drugie zajęła pożyczka gotówkowa jaka oferuje Bank Citi Handlowy. RRSO w przypadku tej oferty dla naszej konkretnej kwoty kredytu będzie w wysokości 8,75% w skali roku, natomiast oprocentowanie nominalne będzie równe 5,97% w skali roku. Bank za udzielenie zobowiązania pobiera prowizję w wysokości 6,00% kwoty pożyczki. Każda z rat miesięcznych w tym banku będzie po 409,56 złotych. Daje nam to całkowity koszt kredytu w wysokości 4 573,58 złotych. W porównaniu z ofertą z pierwszego miejsca koszt kredytu jest widoczny. Od razu nawet bez liczenia można zauważyć, że różnica w wysokości rat jest widoczna, a przede wszystkim, że Alior Bank w przeciwieństwie do Banku Citi Handlowego zrezygnował z prowizji za udzielenie zobowiązania, co ma ogromny wpływ na koszta kredytowe.

BNP kredyt gotówkowy iGotówka w Bnaku BGŻ BNP Paribas.

Miejsce trzecie zajmuje BNP kredyt gotówkowy iGotówka jaki oferuje Bank BGŻ BNP Paribas. Jest to dosyć ciekawa oferta jaka w wielu rankingach zajmuje pierwsze miejsca. Tutaj zajmuje trzecie mimo iż rata w przypadku tej oferty będzie najniższa. Zdecydowały inne parametry kredytu. RRSO tutaj wynosi 10,78%, zaś oprocentowanie nominalne 5,90%. Zarówno oprocentowanie rzeczywiste jak i nominalne podawane są w skali roku. Prowizja dla banku za udzielenie iGotówki stanowi 9,90% kwoty pożyczki. Każda z rat miesięcznych będzie po 385,73 złote. Całkowity koszt jaki poniesie kredytobiorca decydujący się na zaciągnięcie kredytu gotówkowego w tym banku będzie w wysokości 5 123,60 złotych. Ten kredyt ma najniższą ratę, ale ilość kosztów dodatkowych sprawia, że będzie on generowała najwyższy koszt ze wszystkich trzech ofert.