Najlepsze kredyty konsolidacyjne

poniedziałek, 12 kwiecień 2021 at 11:38 am

Warto mieć na uwadze, że ogromną popularnością w dzisiejszych czasach, cieszą się kredyty konsolidacyjne. Pozwalają one na skuteczną restrukturyzację zaciągniętych kredytów w taki sposób, że jest ona przede wszystkim niezwykle wygodna na kredytobiorcy. Dzięki temu, zaciągniecie kredytu konsolidacyjnego będzie mogło sprawić, że każda osoba będzie mogła cieszyć się dużo większą wygodą. W związku z tym, warto się zastanowić, jak działa kredyt konsolidacyjny, na jakich zasadach jest on udzielany i przede wszystkim, czy warto jest z niego korzystać.

Parametry kredytów gotówkowych – okres kredytowania

wtorek, 09 luty 2021 at 12:35 pm

Jednym z bardzo istotnych parametrów ofert dotyczących kredytów gotówkowych jest czas trwania zobowiązania. Jest on również nazywany okresem kredytowania. Choć pozornie wydaje się, że ten aspekt decyduje wyłącznie o tym, jak długo będziemy dłużnikami instytucji bankowej, która udziela nam kredytu, w rzeczywistości sprawa ta jest nieco bardziej skomplikowana. Poszczególne elementy ofert kredytów gotówkowych tworzą między sobą rozmaite zależności, które warto namierzać i je znać. Trzeba wiedzieć, jakie są wpływy pomiędzy czynnikami, z którymi ma się do czynienia w ofertach kredytów gotówkowych. Okres kredytowania nie stanowi tutaj wyjątku – on również w znaczący sposób kształtuje umowę poprzez wpływanie na inne parametry propozycji.

Czy warto inwestować w lokaty bankowe w dobie kryzysu?

czwartek, 03 grudzień 2020 at 10:50 am

W obecnych, niepewnych czasach coraz więcej ludzi zastanawia się nad sposobami ochrony swoich oszczędności przed nieuchronnym kryzysem gospodarczym. Na rynku panuje strach - nikt nie wie czy dany produkt nagle nie straci racji bytu albo nie wzrośnie drastycznie w cenie. W takiej sytuacji najlepiej sięgnąć po najpewniejsze rozwiązania z odpowiednim systemem zabezpieczeń. Niewiele produktów jest tak głęboko uregulowanych jak lokaty bankowe. Daje nam to gwarancję bezpieczeństwa naszych środków, których wypłacalność jest zapewniana przez takie instytucje jak Bankowy Fundusz Gwarancyjny.