Kasa Kasa

Kasa rośnie w oczach

Kredyty gotówkowe

Ranking kredytów gotówkowych w marcu 2019 roku.

T-Mobile Usługi Bankowe i kredyt gotówkowy.

W marcu pierwsze miejsce zajęła oferta kredytu gotówkowego przygotowana przez T-Mobile Usługi Bankowe. Miejsce drugie zajął PKO BP, a na trzecim miejscu uplasował się Getin Bank z kredytem gotówkowym dla Ciebie. Pierwsze miejsce zajmuje T-mobile Usługi Bankowe i jest to jego kolejne z rzędu zwycięstwo. Kwota maksymalna jaką można tutaj pożyczyć to kwota 200 000 złotych. Jest to kredyt bez zaświadczeń o dochodach. Kredyt można otrzymać nawet w ciągu jednego dnia. Szybkość w otrzymaniu kredytu i minimalna ilość formalności jakim trzeba sprostać to główne zalety kredytu w tym banku. Sprawdźmy kolejne dwie oferty kredytów gotówkowych w marcu 2019 roku, które cieszyły się najlepsza opinią.

Kredyt gotówkowy w Banku PKO.

Miejsce numer dwa zajmuje PKO Bank Polski. Jest to najbardziej doświadczony bank w rankingu. Pożyczkę bez zaświadczeń można otrzymać tutaj tylko do kwoty 24 000 złotych co stanowi spore ograniczenie. Gromadząc wszystkie niezbędne dokumenty można otrzymać kredyt do 120 000 złotych. W ofercie zwanej mini ratką bank oferuje niższe oprocentowanie nominalne jeżeli po raz pierwszy korzystamy z jego usług. Roczna Rzeczywista Stopa Oprogramowania wynosi wówczas 3,44% w skali roku. Jak widzimy RRSO jest bardzo niskie co może dać nam gwarancję, że wybór tego kredytu będzie dla nas dosyć tanim rozwiązaniem.

Kredyt gotówkowy dla Ciebie w Getin Banku.

Numer trzy zajmuje kredyt gotówkowy dla Ciebie oferowany przez Getin Bank. W marcu zajmuje trzecie miejsce, ale w poprzednich miesiącach bywał zarówno na pierwszym jak i na drugim miejscu. Z oferty mogą skorzystać klienci, którzy ukończyli 18 rok życia. Muszą posiadać jedynie odpowiednią zdolność kredytową. Pierwsza pożyczka do 2 000 złotych jest zupełnie darmowa. Kredyt gotówkowy w ING Banku Śląskim zajmuje czwarte miejsce. Mamy tutaj dostęp do szeregu dodatkowych źródeł finansowania. Maksymalnie możemy pożyczyć tutaj do 160 000 złotych. Maksymalny okres kredytowania wynosi natomiast 92 miesiące. Wnioski kredytowe sprawdzane są bardzo szybko co pozwala na bardzo szybki dostęp do gotówki. Jeżeli szukamy Kredytu z szybkim dostępem do gotówki ta oferta z pewnością przypadnie nam do gustu.

Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies.